Marş Motoru 24V 5.5kW 12 Diş CW Mercedes Benz Kamyon Otobüs 11 Diş
24V Ağır Vasıta Marş MotorlarıBYPARTUMM-3507
Açıklama
BYPART markalı Marş Motoru 24V 5.5kW 12 Diş CW Mercedes Benz Kamyon Otobüs 11 Diş (Stok Kodu: UMM-3507), 24V Ağır Vasıta Marş Motorları grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.
Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.
Teknik Özellikler
Stok KoduUMM-3507
OEM Kodları0051515001, 005151640180, 0061510001, 006151150180, 0071510401, A0051515001, A005151500180, A0051516401, A005151640180, A0061510001, A006151150180, A0071510201, A0071510401, A0071514501, A0071515901, C4959901
Güç6.2 kW
Diş Sayısı11, 12 Adet
Toplam Boy (L)391 mm
Dönüş YönüCR
Dış Çap (OD)45 mm
Dişli Mesafesi (B)48 mm
Dişli Montaj Deliği0 Adet
Montaj Deliği Sayısı3 Adet
Flanş / Yatak Çapı (A)92 mm
Uyumlu Araçlar
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2048MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2002MERCEDESBENZ TRUCKS
2003MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2004MERCEDESBENZ TRUCKS
1997–2035MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2050MERCEDESBENZ TRUCKS
2002MERCEDESBENZ TRUCKS
2005MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2041MERCEDESBENZ TRUCKS
1997–2002MERCEDESBENZ TRUCKS
1997MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2046MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2040MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2044MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2032MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2031MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2043MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2036MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2035MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2048OEM Kodları
OEM0051515001
OEM005151640180
OEM0061510001
OEM006151150180
OEM0071510401
OEMA0051515001
OEMA005151500180
OEMA0051516401
OEMA005151640180
OEMA0061510001
OEMA006151150180
OEMA0071510201
OEMA0071510401
OEMA0071514501
OEMA0071515901
OEMC4959901
Eşdeğer / Muadil Kodlar
0001241128
0001330011
0001330020
0001330050
0001330502
01330011
081392006
0986018370
0986022980
0986025060
11139602
113609
115840
115885
19011501
19011517
19011526
19081009
19084004
300N10109Z
30478N
438280
5231720000/0
5231720000/1
8200087
8200625
8EA012586231
8EA738259231
AZF4874
AZG4865
DRS0100
M009T80472
M009T80473
M009T83671
M105R3031SE
M105R3031SE-VPP
M9T80472
M9T80473
MS754
MS755
STB3609ES
STB3609MH
STB3609RB
STB3609UL
STB3609WA
STB7609WA
STB9609MN
STB9609WA
STD3609NB
STD3609UW