Oto Süner
DODO

Marş Motoru 24V 12 Diş 5.5kW Mercedes Axor 3240 - 4140 11 Diş

Komple Marş MotorlarıDODODODO-STR1906
Marş Motoru 24V 12 Diş 5.5kW Mercedes Axor 3240 - 4140 11 Diş - 1

Açıklama

DODO markalı Marş Motoru 24V 12 Diş 5.5kW Mercedes Axor 3240 - 4140 11 Diş (Stok Kodu: DODO-STR1906), Komple Marş Motorları grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.

Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.

Teknik Özellikler

Stok KoduDODO-STR1906
OEM Kodları0001372005, 0041515001, 0051515001, 0051516401, 005151640180, 0061510001, 0061511501, 006151150180, 0061516901, 0071510401, 0986022980, 120-675, 19011501, 19024196, 8200436, 8200519, A0051515001, A005151500180, A0051516401, A005151640180, A0061510001, A0061511501, A006151150180, A0061516901, A0071510201, A0071510401, A0071514501, A0071515901, C4959901, M009T20171, M009T80471, M009T80472, M009T80473, M009T83671, M009T84771, M9T20171, M9T80471, M9T80472, M9T80473, M9T83671, M9T84771
Güç6.2 kW
Diş Sayısı11, 12 Adet
Toplam Boy (L)391 mm
Dönüş YönüCR
Dış Çap (OD)45 mm
Gerilim (Voltaj)24 V
Dişli Mesafesi (B)48 mm
Dişli Montaj Deliği0 Adet
Montaj Deliği Sayısı3 Adet
Flanş / Yatak Çapı (A)92 mm

Uyumlu Araçlar

MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2048
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2002
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003
MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2004
MERCEDESBENZ TRUCKS
1997–2035
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2050
MERCEDESBENZ TRUCKS
2002
MERCEDESBENZ TRUCKS
2005
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2041
MERCEDESBENZ TRUCKS
1997–2002
MERCEDESBENZ TRUCKS
1997
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2046
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2040
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2044
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2032
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2031
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2043
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2036
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2035
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2048

OEM Kodları

OEM0001372005
OEM0041515001
OEM0051515001
OEM0051516401
OEM005151640180
OEM0061510001
OEM0061511501
OEM006151150180
OEM0061516901
OEM0071510401
OEM0986022980
OEM120-675
OEM19011501
OEM19024196
OEM8200436
OEM8200519
OEMA0051515001
OEMA005151500180
OEMA0051516401
OEMA005151640180
OEMA0061510001
OEMA0061511501
OEMA006151150180
OEMA0061516901
OEMA0071510201
OEMA0071510401
OEMA0071514501
OEMA0071515901
OEMC4959901
OEMM009T20171
OEMM009T80471
OEMM009T80472
OEMM009T80473
OEMM009T83671
OEMM009T84771
OEMM9T20171
OEMM9T80471
OEMM9T80472
OEMM9T80473
OEMM9T83671
OEMM9T84771

Eşdeğer / Muadil Kodlar

0001241128
0001330011
0001330020
0001330050
0001330502
01330011
081392006
0986018370
0986025060
11139602
113609
115840
115885
19011517
19011526
19081009
19084004
300N10109Z
30478N
438280
5231720000/0
5231720000/1
8200087
8200625
8EA012586231
8EA738259231
AZF4874
AZG4865
DRS0100
M105R3031SE
M105R3031SE-VPP
MS754
MS755
STB3609ES
STB3609MH
STB3609RB
STB3609UL
STB3609WA
STB7609WA
STB9609MN
STB9609WA
STD3609NB
STD3609UW
STM3609ES
STM3609MH
STM3609NB
STM3609NL
STM3609RB
STP3609ES
STP3609MH
Paylaş:WhatsAppXLinkedIn
WhatsApp