Alternatör Bosch 24V 80A Axor Atego Actros Sultan Mercedes Benz Trucks
Komple AlternatörlerDODODODO-ALT396
Açıklama
DODO markalı Alternatör Bosch 24V 80A Axor Atego Actros Sultan Mercedes Benz Trucks (Stok Kodu: DODO-ALT396), Komple Alternatörler grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.
Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.
Teknik Özellikler
Stok KoduDODO-ALT396
OEM Kodları0111548602, 0121540402, 0121541002, 012-154-68-02, 012154680280, 0-124-555-022, 0131542802, 0131542902, 0131544002, 0131547802, 013154780280, 0141544902, 0141545302, 014154530280, 0141549402, 0-986-045-280, 0-986-048-100, 141545302, 1516515R, 3357747, 75261183, A0111548602, A011154860280, A0121540402, A0121541002, A012154100280, A0121546802, A012154680280, A0131542802, A0131542902, A013154290280, A0131544002, A013154400280, A0131547802, A013154780280, A0141544902, A0141545302, A014154530280, A0141549402
Akım (Amper)80 A
Gerilim (Voltaj)24 V
Dişli Mesafesi (B)80 mm
Kanal Sayısı (Kasnak)11, 8, 9 Kanal
Flanş / Yatak Çapı (A)108 mm
Uyumlu Araçlar
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2002MERCEDESBENZ TRUCKS
2006MERCEDESBENZ TRUCKS
2003MERCEDESBENZ TRUCKS
2004MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2004MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–1998MERCEDESBENZ TRUCKS
2005MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2048MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–1999MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2006MERCEDESBENZ TRUCKS
1998MERCEDESBENZ TRUCKS
1998–2004MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2046MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2040MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2031MERCEDESBENZ TRUCKS
1998–2001MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2044MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2032MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2043MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2036MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2041MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2035OEM Kodları
OEM0111548602
OEM0121540402
OEM0121541002
OEM012-154-68-02
OEM012154680280
OEM0-124-555-022
OEM0131542802
OEM0131542902
OEM0131544002
OEM0131547802
OEM013154780280
OEM0141544902
OEM0141545302
OEM014154530280
OEM0141549402
OEM0-986-045-280
OEM0-986-048-100
OEM141545302
OEM1516515R
OEM3357747
OEM75261183
OEMA0111548602
OEMA011154860280
OEMA0121540402
OEMA0121541002
OEMA012154100280
OEMA0121546802
OEMA012154680280
OEMA0131542802
OEMA0131542902
OEMA013154290280
OEMA0131544002
OEMA013154400280
OEMA0131547802
OEMA013154780280
OEMA0141544902
OEMA0141545302
OEMA014154530280
OEMA0141549402
Eşdeğer / Muadil Kodlar
0124555001
0124555004
0124555007
0124555012
0124555032
0124555065
0124555168
063535550650
0986042360
0986042370
0986042380
0986044223
115497
12387N
19070019
19092036
1986A00932
210630
2Z0903015
301N20036Z
434028
437482
8600585
860807
861277GB
8EL012584011
8EL737989001
905710100056
942360X
943316661010
ALB1666AN
ALB1666DD
ALB1666KL
ALB1666LK
ALB1666MA
ALB1666NW
ALB1666RB
ALB1666UX
ALB1666WA
ALB1666YX
ALB6666NW
ALB6666UX
ALB8666GB
ALB8666LK
ALB9666LK
ALB9666NW
ALB9666WA
ALB9666YX
ALD1666LK
ALD1666NB