Oto Süner
DODO

Marş Motoru 24V 12 Diş 6.22kW Mercedes Axor 1828 - 1833 11 Diş

Komple Marş MotorlarıDODODODO-STR1901
Marş Motoru 24V 12 Diş 6.22kW Mercedes Axor 1828 - 1833 11 Diş - 1

Açıklama

DODO markalı Marş Motoru 24V 12 Diş 6.22kW Mercedes Axor 1828 - 1833 11 Diş (Stok Kodu: DODO-STR1901), Komple Marş Motorları grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.

Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.

Teknik Özellikler

Stok KoduDODO-STR1901
OEM Kodları0001372005, 0-001-372-006, 0041515001, 0051515001, 0051515401, 0051516401, 006-151-15-01, 006-151-69-01, 0071510201, 0-986-018-370, 0-986-022-980, 1518391R, 19011501, 19024196, 457.151.03.01, 51516401, 61511501, 8200101, 8200419, 8200436, 8200464, 8200519, A0041515001, A0051515401, A0051516401, A0061511501, A006-151-69-01, A0071510201, A0071510401, M009T80471, M009T80472, M009T80473, M009T83671, M009T84771, M9T80471, M9T80472, M9T80473, M9T83671, M9T84771
Güç6.2 kW
Diş Sayısı11, 12 Adet
Toplam Boy (L)391 mm
Dönüş YönüCR
Dış Çap (OD)41.5 mm
Gerilim (Voltaj)24 V
Dişli Mesafesi (B)49 mm
Dişli Montaj Deliği0 Adet
Montaj Deliği Sayısı3 Adet
Flanş / Yatak Çapı (A)92 mm

Uyumlu Araçlar

MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2048
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2002
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003
MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2004
MERCEDESBENZ TRUCKS
1997–2035
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2050
MERCEDESBENZ TRUCKS
2002
MERCEDESBENZ TRUCKS
2005
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2041
MERCEDESBENZ TRUCKS
1997–2002
MERCEDESBENZ TRUCKS
1997
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2046
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2040
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2044
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2032
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2031
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2043
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2036
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2035
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2048

OEM Kodları

OEM0001372005
OEM0-001-372-006
OEM0041515001
OEM0051515001
OEM0051515401
OEM0051516401
OEM006-151-15-01
OEM006-151-69-01
OEM0071510201
OEM0-986-018-370
OEM0-986-022-980
OEM1518391R
OEM19011501
OEM19024196
OEM457.151.03.01
OEM51516401
OEM61511501
OEM8200101
OEM8200419
OEM8200436
OEM8200464
OEM8200519
OEMA0041515001
OEMA0051515401
OEMA0051516401
OEMA0061511501
OEMA006-151-69-01
OEMA0071510201
OEMA0071510401
OEMM009T80471
OEMM009T80472
OEMM009T80473
OEMM009T83671
OEMM009T84771
OEMM9T80471
OEMM9T80472
OEMM9T80473
OEMM9T83671
OEMM9T84771

Eşdeğer / Muadil Kodlar

0001371119
11131449
11139160
113609
19070034
2-2624-BO
300N10099Z
30111N
458198
AZG4641
AZJ3440
CS1269
IS1251
IS9144
STB1269LC
STB1269MA
STB1269MN
STB1269RB
STB1269TJ
STB1269WA
STB1269WD
STB1269YN
STB8269MA
STB9269UL
STB9269WA
STD1269NB
STI1269SU
STM1269NL
STM1269UL
STM1269WD
STR2371
Paylaş:WhatsAppXLinkedIn
WhatsApp