Alternatör 24V 100A Bosch Tipi Mercedes Benz Trucks
Komple AlternatörlerKEMALİKML-97073
Açıklama
KEMALİ markalı Alternatör 24V 100A Bosch Tipi Mercedes Benz Trucks (Stok Kodu: KML-97073), Komple Alternatörler grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.
Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.
Teknik Özellikler
Stok KoduKML-97073
OEM Kodları0001504650, 0001504750, 0111548702, 011154870280, 0121540502, 012154050280, 0121541102, 0131544102, 013154410280, 0131544202, 013154420280, 0131544302, 013154790280, 0141545002, 0141545402, 014154540280, 0141549502, A0001504650, A0001504750, A0111548702, A011154870280, A0121540502, A012154050280, A0121541102, A0131544102, A013154410280, A0131544202, A013154420280, A0131544302, A013154790280, A0141545002, A0141545402, A014154540280, A0141549502
Akım (Amper)100 A
Dişli Mesafesi (B)80 mm
Kanal Sayısı (Kasnak)11, 8, 9 Kanal
Flanş / Yatak Çapı (A)107 mm
Uyumlu Araçlar
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2002MERCEDESBENZ TRUCKS
2006MERCEDESBENZ TRUCKS
2004MERCEDESBENZ TRUCKS
1998MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2006MERCEDESBENZ TRUCKS
1998–2004MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2004MERCEDESBENZ TRUCKS
1997–2002MERCEDESBENZ TRUCKS
2003OEM Kodları
OEM0001504650
OEM0001504750
OEM0111548702
OEM011154870280
OEM0121540502
OEM012154050280
OEM0121541102
OEM0131544102
OEM013154410280
OEM0131544202
OEM013154420280
OEM0131544302
OEM013154790280
OEM0141545002
OEM0141545402
OEM014154540280
OEM0141549502
OEMA0001504650
OEMA0001504750
OEMA0111548702
OEMA011154870280
OEMA0121540502
OEMA012154050280
OEMA0121541102
OEMA0131544102
OEMA013154410280
OEMA0131544202
OEMA013154420280
OEMA0131544302
OEMA013154790280
OEMA0141545002
OEMA0141545402
OEMA014154540280
OEMA0141549502
Eşdeğer / Muadil Kodlar
0124555002
0124555016
0124555044
0124555087
0124655001
0124655002
0124655004
0124655042
0124655047
0124655097
0124655178
063536550230
0986042390
0986042400
0986042410
0986045290
0986048110
102175079
102206151
102460099
113351
12389N
19070007
19070008
19070009
19070013
19070014
19070015
19070017
19092003
19092037
19092054
19092055
19092056
19092074
1986A00518
1986A00986
1E58789H01
210329
301N20013Z
434029
434030
434036
443232
8600586
860807
860807GB
89212367
8EL012584151
8EL738093001