Oto Süner
UNIPOINT

Alternatör 24V 80A Mercedes Atego / Axor / Actros

Komple AlternatörlerUNIPOINTUNI-ALT2110
Alternatör 24V 80A Mercedes Atego / Axor / Actros - 1

Açıklama

UNIPOINT markalı Alternatör 24V 80A Mercedes Atego / Axor / Actros (Stok Kodu: UNI-ALT2110), Komple Alternatörler grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.

Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.

Teknik Özellikler

Stok KoduUNI-ALT2110
OEM Kodları0111548602, 0121540402, 0121541002, 0121546802, 012154680280, 0124555022, 0131542802, 0131542902, 0131544002, 0131547802, 013154780280, 0141544902, 0141545302, 014154530280, 0141549402, 0986048100, 1516515R, 3357747, 75261183, A0111548602, A011154860280, A0121540402, A0121541002, A012154100280, A0121546802, A012154680280, A0131542802, A0131542902, A013154290280, A0131544002, A013154400280, A0131547802, A013154780280, A0141544902, A0141545302, A014154530280, A0141549402
Akım (Amper)80 A
Gerilim (Voltaj)24 V
Dişli Mesafesi (B)80 mm
Kanal Sayısı (Kasnak)11, 8, 9 Kanal
Flanş / Yatak Çapı (A)108 mm

Uyumlu Araçlar

MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2002
MERCEDESBENZ TRUCKS
2006
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003
MERCEDESBENZ TRUCKS
2004
MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2004
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–1998
MERCEDESBENZ TRUCKS
2005
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2048
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–1999
MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2006
MERCEDESBENZ TRUCKS
1998
MERCEDESBENZ TRUCKS
1998–2004
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2046
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2040
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2031
MERCEDESBENZ TRUCKS
1998–2001
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2044
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2032
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2043
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2036
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2041
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2035

OEM Kodları

OEM0111548602
OEM0121540402
OEM0121541002
OEM0121546802
OEM012154680280
OEM0124555022
OEM0131542802
OEM0131542902
OEM0131544002
OEM0131547802
OEM013154780280
OEM0141544902
OEM0141545302
OEM014154530280
OEM0141549402
OEM0986048100
OEM1516515R
OEM3357747
OEM75261183
OEMA0111548602
OEMA011154860280
OEMA0121540402
OEMA0121541002
OEMA012154100280
OEMA0121546802
OEMA012154680280
OEMA0131542802
OEMA0131542902
OEMA013154290280
OEMA0131544002
OEMA013154400280
OEMA0131547802
OEMA013154780280
OEMA0141544902
OEMA0141545302
OEMA014154530280
OEMA0141549402

Eşdeğer / Muadil Kodlar

0124555001
0124555004
0124555007
0124555012
0124555032
0124555065
0124555168
063535550650
0986042360
0986042370
0986042380
0986044223
0986045280
115497
12387N
19070019
19092036
1986A00932
210630
2Z0903015
301N20036Z
434028
437482
8600585
860807
861277GB
8EL012584011
8EL737989001
905710100056
942360X
943316661010
ALB1666AN
ALB1666DD
ALB1666KL
ALB1666LK
ALB1666MA
ALB1666NW
ALB1666RB
ALB1666UX
ALB1666WA
ALB1666YX
ALB6666NW
ALB6666UX
ALB8666GB
ALB8666LK
ALB9666LK
ALB9666NW
ALB9666WA
ALB9666YX
ALD1666LK
Paylaş:WhatsAppXLinkedIn
WhatsApp