Oto Süner
UNIPOINT

Alternatör 24V 100A Mercedes Atego / Actros DAF 95 - Unimog

Komple AlternatörlerUNIPOINTUNI-ALT2111
Alternatör 24V 100A Mercedes Atego / Actros DAF 95 - Unimog - 1

Açıklama

UNIPOINT markalı Alternatör 24V 100A Mercedes Atego / Actros DAF 95 - Unimog (Stok Kodu: UNI-ALT2111), Komple Alternatörler grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.

Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.

Teknik Özellikler

Stok KoduUNI-ALT2111
OEM Kodları0001504650, 0001504750, 011-154-87-02, 011154870280, 012-154-05-02, 012154050280, 012-154-11-02, 012-154-67-02, 0-124-655-001, 0-124-655-002, 0-124-655-004, 0-124-655-016, 0-124-655-023, 013-154-41-02, 013154410280, 0131544202, 013154420280, 0131544302, 013-154-79-02, 013154790280, 0141545002, 0141545402, 014154540280, 0141549502, 0-986-042-390, 0-986-042-400, 0-986-042-410, 8EL-738-093-001, A0001504650, A0001504750, A0111548702, A011154870280, A0121540502, A012154050280, A0121541102, A0121546702, A0131544102, A013154410280, A0131544202, A013154420280, A0131544302, A0131547902, A013154790280, A0141545002, A0141545402, A014154540280, A0141549502
Akım (Amper)100 A
Gerilim (Voltaj)24 V
Dişli Mesafesi (B)80 mm
Kanal Sayısı (Kasnak)11, 8, 9 Kanal
Flanş / Yatak Çapı (A)107 mm

Uyumlu Araçlar

MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2002
MERCEDESBENZ TRUCKS
2006
MERCEDESBENZ TRUCKS
2004
MERCEDESBENZ TRUCKS
1998
MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2006
MERCEDESBENZ TRUCKS
1998–2004
MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2004
MERCEDESBENZ TRUCKS
1997–2002
MERCEDESBENZ TRUCKS
2003

OEM Kodları

OEM0001504650
OEM0001504750
OEM011-154-87-02
OEM011154870280
OEM012-154-05-02
OEM012154050280
OEM012-154-11-02
OEM012-154-67-02
OEM0-124-655-001
OEM0-124-655-002
OEM0-124-655-004
OEM0-124-655-016
OEM0-124-655-023
OEM013-154-41-02
OEM013154410280
OEM0131544202
OEM013154420280
OEM0131544302
OEM013-154-79-02
OEM013154790280
OEM0141545002
OEM0141545402
OEM014154540280
OEM0141549502
OEM0-986-042-390
OEM0-986-042-400
OEM0-986-042-410
OEM8EL-738-093-001
OEMA0001504650
OEMA0001504750
OEMA0111548702
OEMA011154870280
OEMA0121540502
OEMA012154050280
OEMA0121541102
OEMA0121546702
OEMA0131544102
OEMA013154410280
OEMA0131544202
OEMA013154420280
OEMA0131544302
OEMA0131547902
OEMA013154790280
OEMA0141545002
OEMA0141545402
OEMA014154540280
OEMA0141549502

Eşdeğer / Muadil Kodlar

0124555002
0124555016
0124555044
0124555087
0124655042
0124655047
0124655097
0124655178
063536550230
0986045290
0986048110
102175079
102206151
102460099
113351
12389N
19070007
19070008
19070009
19070013
19070014
19070015
19070016
19070017
19092003
19092037
19092054
19092055
19092056
19092074
1986A00518
1986A00986
1E58789H01
210329
301N20013Z
434029
434030
434036
443232
8600586
860807
860807GB
89212367
8EL012584151
943317391010
ALB1739AN
ALB1739DD
ALB1739KL
ALB1739LP
ALB1739NW
Paylaş:WhatsAppXLinkedIn
WhatsApp