Oto Süner
LUCAS

Marş Motoru 12V 1.7kW 10 Dıs Mercedes Benz 190E 2.6 260E 260SE 300E STR-2204 10 Diş

Komple Marş MotorlarıLUCASLUC-LES0108
Marş Motoru 12V 1.7kW 10 Dıs Mercedes Benz 190E 2.6 260E 260SE 300E STR-2204 10 Diş - 1

Açıklama

LUCAS markalı Marş Motoru 12V 1.7kW 10 Dıs Mercedes Benz 190E 2.6 260E 260SE 300E STR-2204 10 Diş (Stok Kodu: LUC-LES0108), Komple Marş Motorları grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.

Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.

Teknik Özellikler

Stok KoduLUC-LES0108
OEM Kodları0031515001, 003151500180, 0041514501, 004151450180, 0041516501, 0041517001, 1621513001, 1621513301, 1621513401, A0031515001, A003151500180, A0041516501, A0041517001, A004151700180, A005151660180
Güç1.7 kW
Diş Sayısı10, 11 Adet
Toplam Boy (L)240 mm
Dönüş YönüCR
Dış Çap (OD)28 mm
Gerilim (Voltaj)12 V
Dişli Mesafesi (B)27 mm
Dişli Montaj Deliği2 Adet
Montaj Deliği Sayısı2 Adet
Flanş / Yatak Çapı (A)82.5 mm

Uyumlu Araçlar

CHEVROLETKorando 3.2
1999
DAEWOOKorando 3.2
1999
MERCEDESBENZ 190
1986–1993
MERCEDESBENZ 260
1986–1989
MERCEDESBENZ 260
1985–1991
MERCEDESBENZ 260
1986–1992
MERCEDESBENZ 260
1985–1992
MERCEDESBENZ 280
1992–1993
MERCEDESBENZ 300
1989–1992
MERCEDESBENZ 300
1991–1993
MERCEDESBENZ 300
1993–1998
MERCEDESBENZ 300
1986–1991
MERCEDESBENZ 300
1988–1992
MERCEDESBENZ 300
1986–1993
MERCEDESBENZ 300
1985–1989
MERCEDESBENZ 300
1989–1993
MERCEDESBENZ 300
1985–1992
MERCEDESBENZ 300
1986–1992
MERCEDESBENZ 300
1985
MERCEDESBENZ 320
1992–1993
MERCEDESBENZ 600
1991–1998
MERCEDESBENZ C
1993–1997
MERCEDESBENZ C
1994–1997
MERCEDESBENZ E
1993–1996
MERCEDESBENZ E
1993–1998
MERCEDESBENZ E
1993–1994
MERCEDESBENZ E
1995–1997
MERCEDESBENZ E
1987–1989
MERCEDESBENZ E
1996–1997
MERCEDESBENZ E
1987–1993
MERCEDESBENZ E
1993–1995
MERCEDESBENZ G
1994–1997
MERCEDESBENZ S
1993–1998
MERCEDESBENZ SL
1993–1998
SSANGYONGKorando 3.2
1996–2000
SSANGYONGKorando 3.2
1999
SSANGYONGMusso 3.2
1996

OEM Kodları

OEM0031515001
OEM003151500180
OEM0041514501
OEM004151450180
OEM0041516501
OEM0041517001
OEM1621513001
OEM1621513301
OEM1621513401
OEMA0031515001
OEMA003151500180
OEMA0041516501
OEMA0041517001
OEMA004151700180
OEMA005151660180

Eşdeğer / Muadil Kodlar

0001110016
0001110075
0001110091
0001110112
0986013150
112315
17038
17038N
17698N
2-1279-BO
220134
300N10490Z
42013150
438199
600325
602017
8EA726108001
CS360
CST10128AS
D7R65
DRS3150
DRS3150N
IS9430
LRS656
S117E163
STB0360BA
STB0360RB
STB0360RD
STB0360RN
STB0360WA
STR2204
STR2209
TM000A15701
Paylaş:WhatsAppXLinkedIn
WhatsApp