Oto Süner
UNIPOINT

Alternatör 12V 90A Mercedes Sprinter 308D - 212D - 312D - 412D

Komple AlternatörlerUNIPOINTUNI-ALT2031
Alternatör 12V 90A Mercedes Sprinter 308D - 212D - 312D - 412D - 1

Açıklama

UNIPOINT markalı Alternatör 12V 90A Mercedes Sprinter 308D - 212D - 312D - 412D (Stok Kodu: UNI-ALT2031), Komple Alternatörler grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.

Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.

Teknik Özellikler

Stok KoduUNI-ALT2031
OEM Kodları009-154-01-02, 009154010280, 009-154-02-02, 009154020280, 009-154-30-02, 009154300280, 009-154-35-02, 009154580280, 0091545902, 009154590280, 010-154-46-02, 010154460280, 010-154-47-02, 010154530280, 0101545502, 0101546602, 010154660280, 0101549902, 010154990280, 0101555502, 010155550280, 0-123-320-010, 0-123-320-044, 0-123-320-045, 0-123-330-001, 0-123-335-002, 0-123-335-003, 0-123-335-006, 0-986-038-170, 0-986-038-173, 0-986-041-450, 10464136, 10464366, 1611543702, A0091540102, A009154010280, A0091540202, A009154020280, A009154350280, A009154400280, A009154420280, A0091545902, A009154590280, A0101544602, A010154460280, A0101545302, A010154530280, A0101545502, A010154550280, A0101546602
Akım (Amper)90 A
Gerilim (Voltaj)12 V
Dişli Mesafesi (B)56 mm
Kanal Sayısı (Kasnak)6 Kanal
Flanş / Yatak Çapı (A)92 mm

Uyumlu Araçlar

MERCEDESBENZ 200
1992–1993
MERCEDESBENZ 220
1992–1993
MERCEDESBENZ 280
1992–1993
MERCEDESBENZ 320
1992–1993
MERCEDESBENZ C
1994–1997
MERCEDESBENZ C
1993–2001
MERCEDESBENZ C
1994–2001
MERCEDESBENZ C
1993–1996
MERCEDESBENZ C
1993–1997
MERCEDESBENZ C
1996–1997
MERCEDESBENZ CLK
1998
MERCEDESBENZ CLK
1994–2000
MERCEDESBENZ CLK
1997–2000
MERCEDESBENZ E
1996–2003
MERCEDESBENZ E
1996–1997
MERCEDESBENZ E
1993–1994
MERCEDESBENZ E
1993–1998
MERCEDESBENZ E
1993–1996
MERCEDESBENZ E
1993–1995
MERCEDESBENZ E
1993–1997
MERCEDESBENZ E
1995–1997
MERCEDESBENZ G
1994–1997
MERCEDESBENZ ML
1998
MERCEDESBENZ SLK
1996–2000

OEM Kodları

OEM009-154-01-02
OEM009154010280
OEM009-154-02-02
OEM009154020280
OEM009-154-30-02
OEM009154300280
OEM009-154-35-02
OEM009154580280
OEM0091545902
OEM009154590280
OEM010-154-46-02
OEM010154460280
OEM010-154-47-02
OEM010154530280
OEM0101545502
OEM0101546602
OEM010154660280
OEM0101549902
OEM010154990280
OEM0101555502
OEM010155550280
OEM0-123-320-010
OEM0-123-320-044
OEM0-123-320-045
OEM0-123-330-001
OEM0-123-335-002
OEM0-123-335-003
OEM0-123-335-006
OEM0-986-038-170
OEM0-986-038-173
OEM0-986-041-450
OEM10464136
OEM10464366
OEM1611543702
OEMA0091540102
OEMA009154010280
OEMA0091540202
OEMA009154020280
OEMA009154350280
OEMA009154400280
OEMA009154420280
OEMA0091545902
OEMA009154590280
OEMA0101544602
OEMA010154460280
OEMA0101545302
OEMA010154530280
OEMA0101545502
OEMA010154550280
OEMA0101546602

Eşdeğer / Muadil Kodlar

0124325226
0986038160
0986038660
0986039740
111369
11203004
11209001
13613N
210042
2541776
2541776B
2541839
2541839A
2541911
2541920
2541920B
2541960
2541992
2541992B
301N20118Z
436667
437125
439095
439244
8EL012426431
8EL730022001
8EL732716001
9123369044
A13VI198
AAK5501
ALB1044AN
ALB1044BA
ALB1044BW
ALB1044DD
ALB1044GB
ALB1044KL
ALB1044LK
ALB1044LP
ALB1044MA
ALB1044NW
ALB1044RB
ALB1044UX
ALB1044WA
ALB1044YX
ALB2044AN
ALB2044NW
ALB9044LK
ALB9044UX
ALT2031
ALV1044RB
Paylaş:WhatsAppXLinkedIn
WhatsApp