Alternatör 24V 80A Fiat Ducato Iveco Daily Mercedes Benz Trucks
Komple AlternatörlerFLAGFLG-170022
Açıklama
FLAG markalı Alternatör 24V 80A Fiat Ducato Iveco Daily Mercedes Benz Trucks (Stok Kodu: FLG-170022), Komple Alternatörler grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.
Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.
Teknik Özellikler
Stok KoduFLG-170022
OEM Kodları009-154-97-02, 0091549802, 009154980280, 0101549002, 010-154-91-02, 01182113, 0-120-469-116, 0121545702, 0-986-039-790, 1516501R, A0091549702, A0091549802, A009154980280, A0101549002, A010154900280, A0101549102, A010154910280, A0121545702
Akım (Amper)80 A
Gerilim (Voltaj)24 V
Dişli Mesafesi (B)80 mm
Kanal Sayısı (Kasnak)2, 8, 9 Kanal
Flanş / Yatak Çapı (A)110 mm
Uyumlu Araçlar
MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2048MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2002MERCEDESBENZ TRUCKS
2003MERCEDESBENZ TRUCKS
1984–1998MERCEDESBENZ TRUCKS
1998–2004MERCEDESBENZ TRUCKS
1997–2035MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–1998MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2050MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2004MERCEDESBENZ TRUCKS
2002–2006MERCEDESBENZ TRUCKS
1998MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2046MERCEDESBENZ TRUCKS
2004MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2053MERCEDESBENZ TRUCKS
1998–2001MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2044MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2032MERCEDESBENZ TRUCKS
1997–2002MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2031MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2043MERCEDESBENZ TRUCKS
1982–1990MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2036MERCEDESBENZ TRUCKS
2003–2041MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2040MERCEDESBENZ TRUCKS
1996–2035OEM Kodları
OEM009-154-97-02
OEM0091549802
OEM009154980280
OEM0101549002
OEM010-154-91-02
OEM01182113
OEM0-120-469-116
OEM0121545702
OEM0-986-039-790
OEM1516501R
OEMA0091549702
OEMA0091549802
OEMA009154980280
OEMA0101549002
OEMA010154900280
OEMA0101549102
OEMA010154910280
OEMA0121545702
Eşdeğer / Muadil Kodlar
01180903
0120468117
0120469115
0120469117
0120469118
05716065
0986040260
0986041570
1-3468-25W
11209421
11209442
112561
1180903
1182113
19025113
19070058
210303
210307
301N20149Z
437440
437442
6033GB3019
6033GB3022
6033GB3027
6033GB3090
860559
8EL737887001
AAN3111
AAN3119
ALB1593DD
ALB1593KL
ALB1593LK
ALB1593NW
ALB1593RB
ALB1593UX
ALB1593WA
ALB1593YX
ALB6593NW
ALB9593NW
ALB9593UX
ALB9593YX
ALT0103U
CA1593IR
CAL10608AS
CAL10608ES
DRA9790
DRB0260
IA9429
MG503
MG586