Marş Otomatiği 12V Audı A3 1.9 - Mercedes Benz 200
Marş Otomatikleri (Selenoidler)ZMZM-2371
Açıklama
ZM markalı Marş Otomatiği 12V Audı A3 1.9 - Mercedes Benz 200 (Stok Kodu: ZM-2371), Marş Otomatikleri (Selenoidler) grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.
Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.
Teknik Özellikler
Stok KoduZM-2371
OEM Kodları0011520910, 0011521210, 0011522710, 0011526610, 0111522910, 1011019, 11522710, 12411517332, 2111039RS, 230356, 2339304002, 2339304018, 2339304021, 2339304039, 2339305089, 333157, 6111520900, 6111521000, 669190, 669199, 699112870, A0011520910, A0011521210, A0011522710, A0011526610, A0021521510, A0111522910, A6111520900, A6111521000, CQ2030029, SND12569, SNLS222, SNLS222B
Toplam Boy (L)131 mm
Gerilim (Voltaj)12 V
Gövde Çapı (D)52 mm
Uyumlu Araçlar
AUDIA3 1.9
2008MERCEDESBENZ 200
2002MERCEDESBENZ C
2005MERCEDESBENZ C
2008MERCEDESBENZ C
2002MERCEDESBENZ C
2009MERCEDESBENZ C
2007MERCEDESBENZ C
2004MERCEDESBENZ C180
2008MERCEDESBENZ CLC
2008MERCEDESBENZ CLC
2009MERCEDESBENZ CLK
2006MERCEDESBENZ CLK
2003MERCEDESBENZ E
2009MERCEDESBENZ E
2006MERCEDESBENZ E
2002MERCEDESBENZ SLK
2004RENAULTSafrane 1.9
1996–2000RENAULTSafrane 2.5
1996–2000VOLVO850 2.0
1994–1996VOLVO850 2.0
1995–1997VOLVO850 2.0
1991–1996VOLVO850 2.0
1993–1998VOLVO850 2.3
1993–1996VOLVO850 2.3
1995–1996VOLVO850 2.5
1991–1996VOLVO850 2.5
1991–1994VOLVO850 2.5
1996VOLVO850 2.5
1992–1994VOLVO850 2.5
1994–1996VOLVOC70 2.0
1997–1998VOLVOC70 2.0
1999–2006VOLVOC70 2.0
1997–2000VOLVOC70 2.3
1997–2005VOLVOC70 2.4
2002–2006VOLVOC70 2.5
1999–2002VOLVOC70 2.5
1998–2000VOLVOC70 2.5
1998–2002VOLVOC70 2.5
1999–2000VOLVOS40 1.6
1999–2004VOLVOS40 1.6
1995–1999VOLVOS40 1.8
1995–1999VOLVOS40 1.8
1999–2004VOLVOS40 1.8
1999–2003VOLVOS40 1.9
1997–1999VOLVOS40 1.9
1999–2000VOLVOS40 2.0
1995–1999VOLVOS40 2.0
1997–2000VOLVOS40 2.0
2000–2003VOLVOS40 2.0
1999–2003VOLVOS60 2.0
2000VOLVOS60 2.3
2000–2004VOLVOS60 2.4
2004VOLVOS60 2.4
2001–2003VOLVOS60 2.4
2002VOLVOS60 2.4
2000–2004VOLVOS60 2.4
2000VOLVOS60 2.5
2004VOLVOS60 R
2003VOLVOS70 2.0
1997–2000OEM Kodları
OEM0011520910
OEM0011521210
OEM0011522710
OEM0011526610
OEM0111522910
OEM1011019
OEM11522710
OEM12411517332
OEM2111039RS
OEM230356
OEM2339304002
OEM2339304018
OEM2339304021
OEM2339304039
OEM2339305089
OEM333157
OEM6111520900
OEM6111521000
OEM669190
OEM669199
OEM699112870
OEMA0011520910
OEMA0011521210
OEMA0011522710
OEMA0011526610
OEMA0021521510
OEMA0111522910
OEMA6111520900
OEMA6111521000
OEMCQ2030029
OEMSND12569
OEMSNLS222
OEMSNLS222B
Eşdeğer / Muadil Kodlar
069911287
069911287D
1986SE1681
2339303846
2339304006
2339304017
2339305185
2371
311N10089Z
335503
461549
66-9182
940113050543
AME0543
CBSB631 12V
E3734
SNLS222K
SQB0501
SSB0356BA
SSB0356FH
SSB0356FS
SSB0356FX
SSB0356HE
SSB0356WA
SSB5185HE
SSB9356HE