Marş Motoru 24V 5.4kW 9 Diş Alfa Kısa Universal Claas 690 14.6 - Kassbohrer S217HDH 14.6
Komple Marş MotorlarıUNIPOINTUNI-STR2380
Açıklama
UNIPOINT markalı Marş Motoru 24V 5.4kW 9 Diş Alfa Kısa Universal Claas 690 14.6 - Kassbohrer S217HDH 14.6 (Stok Kodu: UNI-STR2380), Komple Marş Motorları grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.
Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.
Teknik Özellikler
Stok KoduUNI-STR2380
OEM Kodları0021515301, 0031514101, 0031514501, 0041516001, 0041516101, 0041516801, 0051512701, 060532943, 11.139.506, 1326930N, 1516707R, 19024010, 19024017, 19024051, 5000241521, 5000822346, 5001000061, 51252017181, 51252019181, 51262017092, 51262017108, 51262017109, 51262017125, 51262017127, 51262017129, 51262017137, 51262017159, 51262017164, 51262017169, 51262017170, 51262017172, 51262017181, 51262017273, 51262017902, 51262019117, 51262019127, 51262019159, 51262019170, 51262019172, 51262019181, 51262019273, A0021515301, A0031514101, A0031514501, A0031516401, A0041516001, A004151600180, A0041516101, A0041516801, A0051512701
Güç5.4 kW
Diş Sayısı9 Adet
Toplam Boy (L)390 mm
Dönüş YönüCR
Dış Çap (OD)34 mm
Gerilim (Voltaj)24 V
Dişli Mesafesi (B)47 mm
Dişli Montaj Deliği0 Adet
Montaj Deliği Sayısı3 Adet
Flanş / Yatak Çapı (A)92 mm
Uyumlu Araçlar
CLAAS690 14.6
1974–1989KASSBOHRERS217HDH 14.6
1989–1996KASSBOHRERS228DT 14.6
1989–1996KASSBOHRERS250 Spezial
1996–2001KASSBOHRERS309HD 11.0
1992KASSBOHRERS315GT 11.0
1994KASSBOHRERS315GT 14.6
1994KASSBOHRERS315GT-HD 11.0
1996KASSBOHRERS315H 11.0
1994KASSBOHRERS315HD 12.0
1995KASSBOHRERS315HD, HDH
1991KASSBOHRERS316HDS 14.6
1997KASSBOHRERS317HDH 14.6
1997KASSBOHRERS319GT-HD 11.0
1998KASSBOHRERS328DT 14.6
1993MAN12.272 10.0
1991–1992MAN14.272 10.0
1991–1992MAN17.272 10.0
1991MAN18.272 10.0
1991–1994MAN18.310 12.0
1999–2005MAN18.360 12.0
1999–2004MAN18.410 12.0
1999–2005MAN18.460 12.8
2000–2004MAN18.480 12.8
2002MAN18.510 12.8
2000MAN18.530 12.8
2002MAN19.233 12.0
1996–2001MAN19.242 12.0
1988–1989MAN19.262 10.0
1988–1990MAN19.272 10.0
1990–1995MAN19.273 10.0
1994–1995MAN19.292 12.0
1986–1990MAN19.293 10.0
1994–2001MAN19.293 10.0
1995–2001MAN19.314 12.0
1998–2001MAN19.322 10.0
1990–1996MAN19.323 10.0
1994–1995MAN19.332 12.0
1986–1996MAN19.332 12.0
1986–1990MAN19.342 10.0
1994–1995MAN19.343 10.0
1994–2001MAN19.360 12.0
2004MAN19.362 12.0
1988–1990MAN19.362 12.0
1986–1991MAN19.364 12.0
1998–2001MAN19.372 12.0
1990–1996MAN19.372 12.0
1990MAN19.373 12.0
1994–1995MAN19.402 12.0
1994–1996MAN19.403 12.0
1994–2001MAN19.410 12.0
2004MAN19.414 12.0
1998–2001MAN19.422 12.0
1990–1995MAN19.423 12.0
1994–1995MAN19.463 12.8
1994–2001MAN19.464 12.8
1998–2001MAN19.480 12.8
2004MAN23.293 10.0
1994–2000MAN23.293 10.0
1995–2000MAN23.343 10.0
1994–2000MAN23.403 12.0
1994–2000MAN23.463 12.8
1994–2001MAN24.242 12.0
1988–1990MAN24.262 10.0
1988–1990MAN24.272 10.0
1990–1995MAN24.273 10.0
1994–1995MAN24.292 12.0
1986–1990MAN24.293 10.0
1994–2000MAN24.302 12.0
1990–1995MAN24.322 10.0
1990–1995MAN24.323 10.0
1994–1995MAN24.332 12.0
1986–1990MAN24.342 10.0
1994–1995MAN24.343 10.0
1994–2000MAN24.360 12.0
2002–2004MAN24.362 12.0
1986–1990MAN24.372 12.0
1990MAN24.372 12.0
1990–1992MAN24.372 12.0
1990–1995OEM Kodları
OEM0021515301
OEM0031514101
OEM0031514501
OEM0041516001
OEM0041516101
OEM0041516801
OEM0051512701
OEM060532943
OEM11.139.506
OEM1326930N
OEM1516707R
OEM19024010
OEM19024017
OEM19024051
OEM5000241521
OEM5000822346
OEM5001000061
OEM51252017181
OEM51252019181
OEM51262017092
OEM51262017108
OEM51262017109
OEM51262017125
OEM51262017127
OEM51262017129
OEM51262017137
OEM51262017159
OEM51262017164
OEM51262017169
OEM51262017170
OEM51262017172
OEM51262017181
OEM51262017273
OEM51262017902
OEM51262019117
OEM51262019127
OEM51262019159
OEM51262019170
OEM51262019172
OEM51262019181
OEM51262019273
OEMA0021515301
OEMA0031514101
OEMA0031514501
OEMA0031516401
OEMA0041516001
OEMA004151600180
OEMA0041516101
OEMA0041516801
OEMA0051512701
Eşdeğer / Muadil Kodlar
0001415001
0001415027
0001416002
0001416010
0001416023
0001416073
0001416078
0001416079
0001416202
0986011570
0986013730
0986013731
0986013733
0986019000
0986019003
110206
11130041
11130178
11139004
113855
18113N
19024025
19024194
19082026
1986S00059
1986S10022
22602
2998011
300N10029Z
30152N
455531
455623
458209
50-9117
605.000.0
608.000.0
610050
610070
860508
911570X
9125220
AZK5164
AZK5545
AZL3611
CS191
CST10601AS
CST10601ES
CST10638ES
CST10739ES
DRS1570