Konjektör Bosch 12V YM Mercedes BMW İkazlı
Alternatör Konjektörleri (Regülatörler)DODODODO-IB387
Açıklama
DODO markalı Konjektör Bosch 12V YM Mercedes BMW İkazlı (Stok Kodu: DODO-IB387), Alternatör Konjektörleri (Regülatörler) grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.
Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.
Teknik Özellikler
Stok KoduDODO-IB387
OEM Kodları002-154-81-06, 002-154-82-06, 002-154-85-06, 002-154-87-06, 002-154-92-06, 002-215-91-06, 003-154-06-06, 0031542306, 00A-903-803, 00A-903-803A, 1-197-311-211, 1-197-311-213, 1-197-311-217, 1-197-311-219, 1-197-311-242, 1-197-311-533, 1-197-311-541, 1-197-311-556, 120465004, 120465014, 2131041, 22BOS0201, 3544570, 4409983, 4466918, 5246863, 5761.85, 5761.86, 940038016, 95644488, 95644494, 9944423, 9950401, A0021548106, A0021548506, A002154850664, A0021548706, A0021549206, A002154920664, A0031540606, A0031540706, A0031542306, IB387, UCB419, VR-B201H
Gerilim (Voltaj)12 V
Uyumlu Araçlar
MERCEDESBENZ 200
1992–1993MERCEDESBENZ 220
1992–1993MERCEDESBENZ 280
1992–1993MERCEDESBENZ 320
1992–1993MERCEDESBENZ C
1993–2001MERCEDESBENZ C
1996–1997MERCEDESBENZ C
1993–1996MERCEDESBENZ C
1994–2001MERCEDESBENZ C
1994–1997MERCEDESBENZ C
1993–1997MERCEDESBENZ CLK
1997–2000MERCEDESBENZ CLK
1998MERCEDESBENZ CLK
2000–2005MERCEDESBENZ CLK
1999–2002MERCEDESBENZ CLK
2000–2002MERCEDESBENZ CLK
1994–2000MERCEDESBENZ CLK430
1997–2003MERCEDESBENZ E
1993–1995MERCEDESBENZ E
1999–2001MERCEDESBENZ E
1996–1997MERCEDESBENZ E
1993–1994MERCEDESBENZ E
1993–1998MERCEDESBENZ E
1993–1996MERCEDESBENZ E
1993–1997MERCEDESBENZ E
1996–2003MERCEDESBENZ E
1995–1997MERCEDESBENZ E430
1997–2001MERCEDESBENZ E430
1997–2002MERCEDESBENZ G
1994–1997MERCEDESBENZ ML
1998MERCEDESBENZ ML
2000–2005MERCEDESBENZ S55
2000–2002MERCEDESBENZ SL
1998–2001MERCEDESBENZ SLK
1996–2000MERCEDESBENZ Sprinter
2000–2006MERCEDESBENZ Sprinter
2000MERCEDESBENZ Sprinter
1995–2000MERCEDESBENZ Sprinter
1995MERCEDESBENZ Sprinter
1995–2002MERCEDESBENZ V
1997–2003MERCEDESBENZ V
1996–2003MERCEDESBENZ Vito
1995–2003OEM Kodları
OEM002-154-81-06
OEM002-154-82-06
OEM002-154-85-06
OEM002-154-87-06
OEM002-154-92-06
OEM002-215-91-06
OEM003-154-06-06
OEM0031542306
OEM00A-903-803
OEM00A-903-803A
OEM1-197-311-211
OEM1-197-311-213
OEM1-197-311-217
OEM1-197-311-219
OEM1-197-311-242
OEM1-197-311-533
OEM1-197-311-541
OEM1-197-311-556
OEM120465004
OEM120465014
OEM2131041
OEM22BOS0201
OEM3544570
OEM4409983
OEM4466918
OEM5246863
OEM5761.85
OEM5761.86
OEM940038016
OEM95644488
OEM95644494
OEM9944423
OEM9950401
OEMA0021548106
OEMA0021548506
OEMA002154850664
OEMA0021548706
OEMA0021549206
OEMA002154920664
OEMA0031540606
OEMA0031540706
OEMA0031542306
OEMIB387
OEMUCB419
OEMVR-B201H
Eşdeğer / Muadil Kodlar
1197311531
1197311542
1197311549
130551
134761
160331
1987237075
1987237077
1987237079
1987237080
230259
235795
310N10029Z
310N10823Z
333260
359109
AMP0211
ARB0387AD
ARB0387AN
ARB0387PE
ARB0387UT
ARB0387WA
ARB0387YX
ARB9854UT
RB0387A
RB0387B
RB5795A
RB9854A
RTR3259
SQBOR387
VRB201
VRB261
WB387
YRV01
YRV02