Konjektör Bosch 12V Opel Ford Kömürlü
Alternatör Konjektörleri (Regülatörler)DODODODO-IB353
Açıklama
DODO markalı Konjektör Bosch 12V Opel Ford Kömürlü (Stok Kodu: DODO-IB353), Alternatör Konjektörleri (Regülatörler) grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.
Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.
Teknik Özellikler
Stok KoduDODO-IB353
OEM Kodları0021547902, 0021547906, 0031543106, 11610050600811, 1204259, 12311726022, 12321711399, 28711008, 60743997, 60752016, 86GB10316AA, 90349907, 92860314200, 92860314201, 96460314100, 9941761, 9947100, 9950116, A0001543605, A000154360564, A000154360580, A0021547902, a0021547906, A0031543106, IB353
Gerilim (Voltaj)12 V
Uyumlu Araçlar
ALFA ROMEOAlfa 33
1992–1994ALFA ROMEOAlfa 33
1986–1993ALFA ROMEOAlfa 33
1986–1989ALFA ROMEOAlfa 33
1990–1994ALFA ROMEOAlfa 33
1988–1989ALFA ROMEOAlfa 33
1984–1986ALFA ROMEOAlfa 33
1990–1992ALFA ROMEOAlfa 33
1991–1994ALFA ROMEOAlfa 33
1987–1989ALFA ROMEOAlfa 33
1991ALFA ROMEOAlfa 33
1986–1987ALFA ROMEOAlfa 33
1984–1989ALFA ROMEOAlfa 33
1990–1991ALFA ROMEOAlfasud 1.7
1987–1989FERRARI40 WDT
1991FORDEscort 1.1
1980–1983FORDEscort 1.1
1986–1990FORDEscort 1.1
1983–1985FORDEscort 1.3
1986–1990FORDEscort 1.3
1988–1990FORDEscort 1.3
1990–2001MERCEDESBENZ 190
1985–1990MERCEDESBENZ 190
1984–1986MERCEDESBENZ 190
1986–1989MERCEDESBENZ 208
1988–1995MERCEDESBENZ 210
1982–1990MERCEDESBENZ 210
1988–1995MERCEDESBENZ 210
1977–1989MERCEDESBENZ 210
1987–1995MERCEDESBENZ 260
1986–1989MERCEDESBENZ 260
1985–1991MERCEDESBENZ 300
1986–1989MERCEDESBENZ 300
1986–1991MERCEDESBENZ 308
1990–1996MERCEDESBENZ 308
1989–1995MERCEDESBENZ 308
1988–1996MERCEDESBENZ 310
1988–1995MERCEDESBENZ E
1993–1995MERCEDESBENZ TRUCKS
1994MERCEDESBENZ TRUCKS
1982–1995MERCEDESBENZ TRUCKS
1989–2001MERCEDESBENZ TRUCKS
1986–2001MERCEDESBENZ TRUCKS
1988–1995OEM Kodları
OEM0021547902
OEM0021547906
OEM0031543106
OEM11610050600811
OEM1204259
OEM12311726022
OEM12321711399
OEM28711008
OEM60743997
OEM60752016
OEM86GB10316AA
OEM90349907
OEM92860314200
OEM92860314201
OEM96460314100
OEM9941761
OEM9947100
OEM9950116
OEMA0001543605
OEMA000154360564
OEMA000154360580
OEMA0021547902
OEMa0021547906
OEMA0031543106
OEMIB353
Eşdeğer / Muadil Kodlar
0192052024
034903803
068903803DV
068903803DX
1197311004
1197311006
1197311010
1197311011
1197311012
1197311013
1197311021
1197311024
1197311026
1197311027
1197311028
1197311037
1197311038
1197311040
1197311041
1197311048
130512
130958
130958Z
135797
160431
160441
160442
160461
160462
1987237059
2197311021
2197311026
2197311028
25-5722-W
2500512
310N10182Z
333254
334642
359104
9121337079
9191337303
AMP0021
AMP0026
AMP0029
ARB0353AD
ARB0353PE
ARB0353UT
ARB0353WA
ARB9353AD
b130958