Alternatör Kasnağı Citroen Fiat Lancia Peugeot 6 Kanal
Alternatör Kasnakları (OAP & Düz)ZENZEN-5453
Açıklama
ZEN markalı Alternatör Kasnağı Citroen Fiat Lancia Peugeot 6 Kanal (Stok Kodu: ZEN-5453), Alternatör Kasnakları (OAP ve Düz) grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.
Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.
Teknik Özellikler
Stok KoduZEN-5453
OEM Kodları236591, 31285818, 3177169K00000, 335791, 535006210, 5705.4F, 77363468, 77663468, 9646065480, F23659101, F23659102, F23659104, F23659106, F2365912, F2365914, F2365916, OAP7077
Çap 1 (D1)54.5 mm
Kanal Sayısı (Kasnak)6 Kanal
Uyumlu Araçlar
CITROENBerlingo 1.6
2008CITROENBerlingo 1.6
2008–2010CITROENC2 1.4
2006CITROENC2 1.4
2003CITROENC2 Enterprce
2009CITROENC3 1.4
2003–2010CITROENC3 1.4
2007–2009CITROENC3 1.6
2005–2010CITROENC3 Pcasso
2009–2010CITROENC3 Pcasso
2009CITROENC4 1.6
2006CITROENC4 1.6
2004–2010CITROENC4 2.0
2004–2010CITROENC4 Grand
2006–2010CITROENC4 Grand
2006–2011CITROENC5 1.6
2004CITROENC5 2.0
2001–2004CITROENC5 2.2
2004CITROENC8 2.0
2003–2006CITROENC8 2.0
2006–2010CITROENC8 2.2
2003–2006CITROENC8 2.2
2006–2010CITROENDspatch 2.0
2007CITROENDspatch 2.0
2003CITROENJumpy 2.0
2003–2007CITROENJumpy 2.0
2007–2011CITROENXsara Pcasso
2004FIATDucato 15
2004–2006FIATScudo 1.6
2007FIATScudo 2.0
2007FIATUlysse 2.0
2006FIATUlysse 2.0
2003FIATUlysse 2.2
2008FIATUlysse 2.2
2002FORDFiesta 1.4
2008FORDFiesta 1.4
2010FORDFiesta 1.6
2010FORDFiesta 1.6
2008FORDFiesta 1.6
2009FORDFiesta 1.6
2008–2010LANCIAPhedra 2.0
2002LANCIAPhedra 2.2
2003MAZDA2 1.4
2008MAZDA2 1.6
2008PEUGEOT1007 1.6
2007PEUGEOT206 1.4
2009PEUGEOT206 1.6
2004PEUGEOT207 1.4
2006PEUGEOT207 1.6
2006PEUGEOT3008 1.6
2009PEUGEOT307 1.6
2004PEUGEOT307 2.0
2003PEUGEOT308 1.6
2007PEUGEOT308 2.0
2007PEUGEOT406 2.0
2003–2004PEUGEOT407 1.6
2004PEUGEOT407 2.0
2004PEUGEOT5008 1.6
2009PEUGEOT607 2.0
2005PEUGEOT607 2.2
2000PEUGEOT807 2.0
2006PEUGEOTExpert 1.6
2007PEUGEOTExpert 2.0
2007–2011PEUGEOTExpert 2.0
2003–2007PEUGEOTPartner 1.6
2005SUZUKISX4 1.6
2007OEM Kodları
OEM236591
OEM31285818
OEM3177169K00000
OEM335791
OEM535006210
OEM5705.4F
OEM77363468
OEM77663468
OEM9646065480
OEMF23659101
OEMF23659102
OEMF23659104
OEMF23659106
OEMF2365912
OEMF2365914
OEMF2365916
OEMOAP7077
Eşdeğer / Muadil Kodlar
1010154
1624230480
1987945405
234794
2494261
2601052
2603530
325N10035Z
332307
354351
370081
535019410
5453
56656
588002
588425
593832
59956
940113010112
9XU358038361
AMA0044
AMA0112
APV4794DD
APV4794DE
APV4794EG
APV4794NT
APV4794PN
APV4794PX
APV4794VZ
APV4794WA
APV6794DD
APV9794VZ
BC6860038
F236591
F23659105
F23659107
F2365911
F2365915
GA75902
P0055
P0190
PV4794A
PV4794B
VKM03305