Oto Süner
ZEN

Alternatör Kasnağı Citroen Fiat Lancia Peugeot 6 Kanal

Alternatör Kasnakları (OAP & Düz)ZENZEN-5453
Alternatör Kasnağı Citroen Fiat Lancia Peugeot 6 Kanal - 1

Açıklama

ZEN markalı Alternatör Kasnağı Citroen Fiat Lancia Peugeot 6 Kanal (Stok Kodu: ZEN-5453), Alternatör Kasnakları (OAP ve Düz) grubunda yer alan, araç elektrik ve mekanik sistemlerinde doğrudan değişim ve bakım uygulamaları için üretilmiş yedek parçadır.

Sipariş öncesinde parça numarasını, teknik ölçüleri ve OEM referans kodlarını aracınızdaki mevcut parça ile karşılaştırmanız önerilir.

Teknik Özellikler

Stok KoduZEN-5453
OEM Kodları236591, 31285818, 3177169K00000, 335791, 535006210, 5705.4F, 77363468, 77663468, 9646065480, F23659101, F23659102, F23659104, F23659106, F2365912, F2365914, F2365916, OAP7077
Çap 1 (D1)54.5 mm
Kanal Sayısı (Kasnak)6 Kanal

Uyumlu Araçlar

CITROENBerlingo 1.6
2008
CITROENBerlingo 1.6
2008–2010
CITROENC2 1.4
2006
CITROENC2 1.4
2003
CITROENC2 Enterprce
2009
CITROENC3 1.4
2003–2010
CITROENC3 1.4
2007–2009
CITROENC3 1.6
2005–2010
CITROENC3 Pcasso
2009–2010
CITROENC3 Pcasso
2009
CITROENC4 1.6
2006
CITROENC4 1.6
2004–2010
CITROENC4 2.0
2004–2010
CITROENC4 Grand
2006–2010
CITROENC4 Grand
2006–2011
CITROENC5 1.6
2004
CITROENC5 2.0
2001–2004
CITROENC5 2.2
2004
CITROENC8 2.0
2003–2006
CITROENC8 2.0
2006–2010
CITROENC8 2.2
2003–2006
CITROENC8 2.2
2006–2010
CITROENDspatch 2.0
2007
CITROENDspatch 2.0
2003
CITROENJumpy 2.0
2003–2007
CITROENJumpy 2.0
2007–2011
CITROENXsara Pcasso
2004
FIATDucato 15
2004–2006
FIATScudo 1.6
2007
FIATScudo 2.0
2007
FIATUlysse 2.0
2006
FIATUlysse 2.0
2003
FIATUlysse 2.2
2008
FIATUlysse 2.2
2002
FORDFiesta 1.4
2008
FORDFiesta 1.4
2010
FORDFiesta 1.6
2010
FORDFiesta 1.6
2008
FORDFiesta 1.6
2009
FORDFiesta 1.6
2008–2010
LANCIAPhedra 2.0
2002
LANCIAPhedra 2.2
2003
MAZDA2 1.4
2008
MAZDA2 1.6
2008
PEUGEOT1007 1.6
2007
PEUGEOT206 1.4
2009
PEUGEOT206 1.6
2004
PEUGEOT207 1.4
2006
PEUGEOT207 1.6
2006
PEUGEOT3008 1.6
2009
PEUGEOT307 1.6
2004
PEUGEOT307 2.0
2003
PEUGEOT308 1.6
2007
PEUGEOT308 2.0
2007
PEUGEOT406 2.0
2003–2004
PEUGEOT407 1.6
2004
PEUGEOT407 2.0
2004
PEUGEOT5008 1.6
2009
PEUGEOT607 2.0
2005
PEUGEOT607 2.2
2000
PEUGEOT807 2.0
2006
PEUGEOTExpert 1.6
2007
PEUGEOTExpert 2.0
2007–2011
PEUGEOTExpert 2.0
2003–2007
PEUGEOTPartner 1.6
2005
SUZUKISX4 1.6
2007

OEM Kodları

OEM236591
OEM31285818
OEM3177169K00000
OEM335791
OEM535006210
OEM5705.4F
OEM77363468
OEM77663468
OEM9646065480
OEMF23659101
OEMF23659102
OEMF23659104
OEMF23659106
OEMF2365912
OEMF2365914
OEMF2365916
OEMOAP7077

Eşdeğer / Muadil Kodlar

1010154
1624230480
1987945405
234794
2494261
2601052
2603530
325N10035Z
332307
354351
370081
535019410
5453
56656
588002
588425
593832
59956
940113010112
9XU358038361
AMA0044
AMA0112
APV4794DD
APV4794DE
APV4794EG
APV4794NT
APV4794PN
APV4794PX
APV4794VZ
APV4794WA
APV6794DD
APV9794VZ
BC6860038
F236591
F23659105
F23659107
F2365911
F2365915
GA75902
P0055
P0190
PV4794A
PV4794B
VKM03305
Paylaş:WhatsAppXLinkedIn
WhatsApp